Pilsētas autobusi

Ražojam pilsētas autobusus, kurus izmanto pasažieru pārvadāšanai noteiktā maršrutā ar pieturām.

Autobusi ir aprīkoti ar pieturvietu informatīvo sistēmu, kas nodrošina pieturvietu balss paziņojumus, kā arī vizuālu informāciju par pieturvietām, izmantojot maršruta rādītājus autobusa priekšpusē, sānos, aizmugurē un salonā. Kā papildu aprīkojums iespējama videonovērošanas sistēma, kas fiksē vadītāja sēdvietu, autobusa durvis un ceļu braukšanas virzienā.

Piedāvājam divus pasažieru salona konfigurācijas variantus. Vienā gadījumā visi pasažieri tiek pārvadāti, sēžot ērtos sēdekļos ar fiksētām vai regulējamām atzveltnēm, savukārt otrā gadījumā daļai pasažieru paredzētas stāvvietas. Pirmajā variantā iespējamais sēdvietu skaits ir 10 - 22. Otrā variantā pasažieru ietilpība nepārsniedz 22, tajā skaitā 10 - 19 sēdvietas.

Pilsētas tipa autobusus var aprīkot ar zemo grīdu priekšdaļā vai aizmugures daļā, atvieglojot ratiņkrēslu iebraukšanu. Autobusi ir aprīkoti ar pasažieru skaitīšanas sistēmu.

Zemā grīda aizmugurē

Zemā grīda pa vidu

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------