Tūrisma autobusi

Ražojam komfortablus tūristu autobusus, kas paredzēti tāliem pārbraucieniem pasažieriem ar bagāžu, kā arī braukšanai piepilsētas VIP satiksmē. Pasažieru ietilpība 10 - 22 sēdvietas.

Autobusi ir aprīkoti ar tūrisma tipa pasažieru sēdekļiem ar slīpumā regulējamu atzveltni pasažieru ērtībai. Grīda zem sēdekļiem paaugstināta, lai panāktu līdzenu grīdu un vienlīdzīgu ērtību visiem pasažieriem. Bagāžas nodalījumu var palielināt, padziļinot grīdu aizmugurē. Iebūvēti plaukti ar individuālu gaisa pievadu un apgaismojumu. Brauciena laikā paaugstinātu komfortu nodrošina stikla pakešu logi, gaisa kondicionēšana un apsilde.

Pēc klienta pieprasījuma autobusu var aprīkot ar papildu iekārtam, ieskaitot uzkaramo bagāžnieku ar kopējo lietderīgo tilpumu 1.6m³. Lai palielinātu pasažieru komfortu, autobusu var pagarināt par 400 mm, palielinot atstarpes starp sēdekļiem.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------